כל הקטגוריות
EN

חדשות התעשייה

אתה כאן : דף הבית>חדשות >חדשות התעשייה

שוק קשמיר 2020. פברואר. 19

זמן: 2020-03-25 צפיות: 36

"ג'יי קרו הודיעה כי 100 אחוז מכל סוודר קשמיר וחתיכות שאינן הלבשה מקולקציית אביב 2021 שהושקה לאחרונה ואילך, יופקו באמצעות קשמיר מוסמך תקן טוב (GCS). חברת J.Crew הינה קמעונאית בינלאומית מוכרת בכל ערוצי בגדי נשים, גברים וילדים, נעליים ואביזרים.

תקן קשמיר טוב (GCS) פותח על ידי הקרן Aid by Trade (AbTF), ארגון ללא כוונת רווח שמטרתו לשפר את רווחתם של עזי קשמיר, את חייהם של חקלאים וקהילות חקלאיות ואת הסביבה בה הם חיים. באמצעות שותפותה עם GCS, ג'יי קרו לא רק יכולה להבטיח שרשרת אספקת קשמיר קיימא אלא גם לספק עקיבות מלאה לחתיכות קשמיר מוסמכות, אמר ג'יי קרו.

ג'יי קרו הודיעה גם כי היא מרחיבה את השותפות שלה עם ברית הסיבים הקיימת (SFA) כדי להעצים נשים רועות במונגוליה כדי לשפר את מעמדן הכלכלי והחברתי. ה- SFA מקדם ייצור בר-קיימא של קשמיר, ממזער את ההשפעה הסביבתית, מבטיח רווחת בעלי חיים גבוהה ושומר על פרנסת הרועים. כחלק מהתוכנית הרב-שנתית שלה עם ג'יי.קרו, ה- SFA יתמוך בכמעט 1,000 רועיות (ובני ביתן) במונגוליה, על פי ג'יי קרו.

עם SFA, רועיות יוכשרו כיצד לנהל משא ומתן טוב יותר על עסקאות וחוזים, לטפל במזומן, לקבל החלטות ולהבטיח תשואות כלכליות גבוהות יותר עבור הקואופרטיב שלהם. תמריצים יינתנו לקואופרטיבים הרועים הכוללים נשים כחברותיהן ויש בהן אישה אחת לפחות במבנה קבלת ההחלטות, ולאלה המפתחות רשתות ביטחון סוציאליות ומציעות תמיכה קולקטיבית למשפחות פגיעות בהנהגת נשים. תשואה כלכלית מוגברת עבור חברות קואופרטיביות תושג באמצעות תוכנית מיון סיבים, אשר תיצור את ההזדמנות עבור הרועים למכור סיבים באיכות גבוהה יותר במחיר פרמיום, על פי הודעה לעיתונות של ג'יי קרו.
                                                                                                                                      דסק החדשות Fibre2Fashion (GK) ”

图片 1